Vážení zákazníci, s blížícími se prázdninami a dovolenými si i my musíme odpočinout od shonu běžných pracovních dnů. A proto v době od 4.7.2022 do 22.7.2022 bude pozastavena expedice Vašich objednávek (objednávky nadále přijímáme). Všechny poptávky a objednávky budou vyřizovány po tomto datu. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte emailem. Děkujeme moc za pochopení, a přejeme Vám krásné léto! :-)
Novinka

"Anne" Náhrdelník (hematit, perly)

12803
Neohodnoceno

Jedinečný a velmi originální náhrdelník pro ženy, které mají rády styl a nevšednost. Základem přívěsku je kruh z lehoučkého exotického dřeva, na kterém jsou nasázeny drobné kuličky hematitu a pravé říční perly.


  • 326 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 11.7.2022
394 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Materiál: Dřevo, Perly, Hematit
 

Jedinečný a velmi originální náhrdelník pro ženy, které mají rády styl a nevšednost. Základem přívěsku je kruh z lehoučkého exotického dřeva, na kterém jsou nasázeny drobné kuličky hematitu a pravé říční perly. Přívěsek je zakončen růžovým střapcem v hematitové stříšce, zavěšen na černé voskové šňůrce.

Hematit má pozitivní vliv na zdraví a psychiku.

Rozměry: Délka náhrdelníku 45 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Celková délka přívěsku včetně střapce 15 cm. Průměr kruhu 5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: