Náušnice z chirurgické oceli s opalitem

557
Neohodnoceno
 • 1 z 2

Snahou kolekce Piedra je povýšit šperk na Vašeho osobní strážního anděla, který o Vás bude pečovat a vysílat pozitivní signály po celou dobu, kdy ho budete chtít cítit při sobě.

Tvrdí se, že andělé jsou našim očím skryti. V tomto případě však můžete svého tvůrce pozitivní enegie dokonce i vidět. Jsou jím totiž minerály citlivě zakomponované do šperku.

Shodly jsme se, že něco tak krásného a čistého nepotřebuje příliš přízdob. V kolekci šperků Piedra tak necháváme vyniknout kousek přírodního bohatství a také útržek výsledku lidské práce.

Šperk je dotvořen z velmi kvalitní chirurgické oceli, která je vhodná i pro alergiky na bižuterní kov, narozdíl od stříbra odolná vůči vodě a nečerná.

Rozměry: délka 2 cm


 • 110 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
133 Kč
Kategorie: Náušnice
Materiál: Chirurgická ocel
Položka byla vyprodána...
 

OPALIT 

 • Vlastnosti
  Opalit se používá ke zlepšení nálady, podporuje relaxaci. Je vhodný  k posílení emoční síly během období stresu. Je užitečný při zmírňování deprese a snižování agresivního chování.
 • Léčivé účinky
  Je všeobecně známý pro své všestranné léčivé vlastnosti. Léčí emocionální a komunikativní úroveň, zároveň zvyšuje sexuální apetit. Pomáhá čistit krev a ledviny, je nápomocný při zvyšování energie a překonávání únavy.
  Věří se, že opalit přináší úspěch v podnikání a při realizaci obchodních aktivit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: