Něžné náušnice s říčními perlami a perletí

542
Neohodnoceno
 • 1 z 2

Snahou kolekce Piedra je povýšit šperk na Vašeho osobní strážního anděla, který o Vás bude pečovat a vysílat pozitivní signály po celou dobu, kdy ho budete chtít cítit při sobě.

Tvrdí se, že andělé jsou našim očím skryti. V tomto případě však můžete svého tvůrce pozitivní enegie dokonce i vidět. Jsou jím totiž minerály citlivě zakomponované do šperku.

Shodly jsme se, že něco tak krásného a čistého nepotřebuje příliš přízdob. V kolekci šperků Piedra tak necháváme vyniknout kousek přírodního bohatství a také útržek výsledku lidské práce.

Šperk je dotvořen z velmi kvalitní chirurgické oceli, která je vhodná i pro alergiky na bižuterní kov, narozdíl od stříbra odolná vůči vodě a nečerná.

Rozměry: délka 2 cm


 • 127 Kč bez DPH
 • (1 ks) Skladem
  Můžeme doručit do: 29.9.2023
154 Kč
Kategorie: Náušnice
Materiál: Perly, Perleť
 

PERLEŤ

 • Vlastnosti
  Od dávných dob slouží jako amulety, chránící před nehodami, neštěstím a pohromami. Jsou symbolem moci, moudrosti a štěstí. Posilují naši vůli, pomáhají nám zbavit se všech závislostí.
 • Léčivé účinky
  Na úrovni fyzické podporují uzdravující procesy u všech psychosomatických nemocí, posilují nervy, intuici, tiší bolesti, mírní teploty. Regulují funkci sleziny a střevního traktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: