Sukrin Gold

S-GO
1 hodnocení
  • 1 z 2

Sukrin Gold je přírodní a zdravá náhrada hnědého i bílého cukr. Díky svému složení (sukrin, výtažky stévie a sladový extrakt bez lepku) vyniká příjemnou a plnou chutí. Je ideální pro muffiny, sušenky, müsli, kaše, jogurt, čaj a chladné míchané nápoje.
Sukrin Gold má glykemický index 1, jedna lžička Sukrinu Gold obsahuje méně než 1 kalorii, takže je vhodný pro diabetiky, celiaky, pro pacienty s kandidózou i pro všechny ostatní, kteří potřebují hlídat kalorie či hladinu cukru v organizmu.


  • 250 Kč bez DPH
  • (57 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 2.6.2023
288 Kč
Kategorie: Sladidla Sukrin
Hmotnost: 0.571 kg
.: -
EAN: 7090017540029
Katalogové číslo výrobce: FM010300120
. .: -
Sladivost v porovnání s běžným cukrem: 100 % (stejná sladivost)
Vhodný pro vaření a pečení: ano
. . .: -
Nutriční a diabetické hodnoty ve 100 g výrobku::
- Energie: 34 kj / 8 kcal
- Hodnota glykemického indexu: 1 mmol
- Hodnota výměnné jednotky: 0,24 VJ
- Započitatelné čisté uhlohydráty: ?
- Sacharidy: 99,3 g
- Sacharidy - z toho cukry: 1,5 g
- Sacharidy - z toho erythritol + steviolglykosid: 97,4 g
- Tuky: 0 g
- Proteiny: 0,1 g
- Vláknina: 0 g
- Sodík: 0 g
- Sůl: 0 g
 

Složení:

  • erythritol (Sukrin)
  • D-tagatóza
  • glycerol
  • slad (bez lepku)
  • Steviol-glykosid (výtažek ze stévie)

Sukrin Gold je unikátní směsí různých přírodních sladidel. A právě v této kombinaci se skrývá tajemství sladké, kulaté a bohaté chuti s vůní hnědého cukru.

Sukrin Gold je přírodní alternativou k cukru a perfektně se hodí všude tam, kde chcete získat plnou a příjemnou chuť bez nepříjemných či rušivých pachutí. Má hrubé a tmavé zrno s přirozenou sladovou příchutí.

Podobně jako Sukrin krystal je i Sukrin Gold vhodný pro diabetiky, celiaky, pro pacienty s kandidózou i pro všechny ostatní, kteří potřebují hlídat kalorie či hladinu cukru v organizmu. Sukrin Gold má hodnotu glykemického indexu pouze 1 GI, obsahuje méně než 1 gram čistých sacharidů na 100 gramů výrobku (<1 %), takže hladinu cukru v krvi ovlivňuje minimálně.

Poznámky:

Sukrin Gold obsahuje sladový extrakt, který se výjimečně může během výroby srazit. Vzniknou tak drobné černé kousky, které jsou ale zcela neškodné. Pokud by vás rušily či vám překážely, stačí je jemným tlakem rozdrtit a vmíchat do zbytku směsi.

Složení a nutriční a diabetické hodnoty najdete pod záložkou PARAMETRY nad tímto textem. 

Použití Sukrinu Gold:

Sukrin Gold je ideální pro pečení, do kávy i čaje. Díky použitým přísadám má Sukrin Gold bohatou chuť s minimální „větrovou“ příchutí čistého Sukrinu. Je ideální do muffinů a sušenek i do studených míchaných nápojů.

Pokud potřebujete chladnou a mírně větrovou příchuť Sukrinu omezit úplně, pohlídejte si, aby obsah Sukrinu Gold byl maximálně 20 % z celkového množství všech složek. Pro začátek doporučujeme použít Sukrin Gold v kombinaci s obilovinami (např. v Müsli), v ovesné kaši, jogurtu, v kávě, čaji či dezertech.

Sukrin - obecné informace:

Sukrin se vyrábí přirozeným procesem fermentace (kvašením), přičemž jako surovina se používá hroznový cukr. Jedná se o stejnou metodu, jakou se vyrábí např. víno či jogurt. Po provedení fermentace se produkt čistí, zahřívá a filtruje, takže nezůstávají žádné stopy kvasnic. Proto je zcela bezpečné používat přípravek Sukrin i v případech, kdy si musíte dávat pozor na kvasinky (houby), nebo trpíte kandidózou.

Z chemického hlediska patří Sukrin mezi cukerné alkoholy. Jedná se o látku známou pod názvem erythritol (E968). Na rozdíl od některých jiných cukerných alkoholů, např. sorbitolu nebo xylitolu, však nezpůsobuje žádné zažívací potíže a je naprosto bezpečný.

Další informace najdete také na stránce Co je Sukrin?.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: