Sukrin Sirup "Javor"

SSI-J
Neohodnoceno

Sukrin Sirup "Javor" je bezlepkový sirup s javorovou příchutí. Má velmi nízký obsah cukru, prebiotické účinky a je šetrný k zubům. Používá se jako nízkokalorická náhrada javorového sirupu při pečení a vaření, a také jako zálivka do jogurtu a ovesné kaše, na dezerty, moučníky, palačinky, lívance, zákusky a podobné dobroty.


  • 271 Kč bez DPH
  • (10 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 11.12.2023
312 Kč
Kategorie: Sukrin Sirupy
Hmotnost: 0.55 kg
.: -
EAN: 7090017542085
Katalogové číslo výrobce: FM010300097
. .: -
Sladivost v porovnání s běžným cukrem: 100 % (stejná sladivost)
Vhodný pro vaření a pečení: ano
. . .: -
Nutriční a diabetické hodnoty ve 100 g výrobku::
- Energie: 607 kJ / 149 kcal
- Hodnota glykemického indexu: ?
- Hodnota výměnné jednotky: ?
- Započitatelné čisté uhlohydráty: 6,6 g
- Sacharidy: 21 g
- Sacharidy - z toho cukry: 1,8 g
- Sacharidy - z toho polyoly (?): 14 g
- Tuky: 0 g
- Proteiny: 0 g
- Vláknina: 49 g
- Sodík: 0 g
- Sůl: 0,07 g
 

Sukrin Sirup "Javor" je alternativní, přírodní a nízkokalorické sladidlo ve formě sirupu s příchutí javorového sirupu. Je přirozeně bohatý na vlákninu, která pochází z rostlinných kukuřičných vláken. Jeho sladivost je stejná, jako sladivost běžného cukru a přitom obsahuje pouze přírodní sladidla (sorbitol, erytritol a stevio glykosid) a melasu, která mu dodává příjemnou zlatou barvu a plnou chuť. Sukrin Sirup "Javor" můžete použít jako alternativní sladidlo všude tam, kde byste jinak použili běžný javorový sirup.

Sukrin Sirup "Javor" je ideální pro slazení smoothies, koláčů, palačinek, lívanců, ovocných pohárů,ovesných vloček a především müsli, jogurtů, zmrzliny, zákusků a dezertů . Je vhodný i pro použití do pečiva, kterému dává soudržnost a příjemnou sladkou chuť.

Sukrin Sirup "Javor" obsahuje méně než 2 % cukru. V porovnání s medem nebo javorovým sirupem obsahuje jen zhruba poloviční množství kalorií. Neobsahuje alergeny, je bezlepkový a díky svému složení působí jako prebiotikum. To znamená, že podporuje růst a aktivitu střevní mikroflóry a zlepšuje tak zdravotní stav konzumenta. Více zde.

Prebiotika mají celou řadu pozitivních účinků, zde uvádíme alespoň některé:

  • Zvětšují objem stolice a zabraňují jejímu ztuhnutí (působí proti zácpě).
  • Podporují střevní peristaltiku (střevní pohyby).
  • Podporují imunitní systém.
  • Zlepšují vstřebávání vápníku a hořčíku, čímž podporují anti-osteoporotický proces.


Prebiotický účinek
je rovněž prospěšný v průběhu nebo po skončení léčby antibiotiky. Antibiotická léčba je lépe snášena a dochází k rychlejší obnově přirozené střevní mikroflóry (bez průjmu, zácpy či nadýmání).

Obsahuje:

vlákninu z kukuřičných vláken, sladidla sorbitol, erytritol a steviolglykosid (stevie), melasu a sůl, aroma.

Poznámka - diabetes:

Zkušenosti ukázaly, že přípravek Sukrin Sirup se vstřebává u každého člověka trochu jinak. Pro někoho to bude především zdroj vlákniny, zatímco u jiného se může stát, že Sukrin Sirup povede k tvorbě cukru v krvi.
Proto doporučujeme každému, kdo trpí cukrovkou, aby pečlivě a opatrně vyzkoušet použití přípravku Sukrin Sirup a sledoval, zda se mu zvýší hladina cukru v krvi. Případné zvýšení bude určitě menší než při příjmu tradičního sirupu, medu nebo cukru, ale může být vyšší, než by se dalo očekávat od produktu s tak malým množstvím cukrů a velkým množstvím vlákniny. Bohužel neexistuje dostatek dobře zdokumentovaných testů, které by nám pomohly stanovit jasný závěr.

 

Poznámka - pro všechny:

nadměrná spotřeba může vyvolat projímavé účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: