Vážení zákazníci, chceme Vám vždy poskytovat co nejlepší servis, do kterého spadá i včasné dodání Vašich objednávek. Vzhledem k velkému přetížení přepravců, které by mohlo zapříčinit, že byste objednávku neobdrželi včas, budeme expedovat objednávky do 8.12.2020. Objednávky přijaté po tomto datu budeme expedovat opět až v lednu 2021. Případně poptávky budeme řešit individuálně. Děkujeme moc za pochopení, a přejeme Vám příjemné a pohodové prožití vánočních svátků :-)

Vánoční svícny dřevěné

Vánočními svícny jsme kdysi zdobily své domovy ještě dříve, než jsme začaly používat světelné řetězy. Ale tato doba svícnů se zase vrací zpět a je čím dál více žádaná a má veliký úspěch jak u nás tak i ve světě. Proto je tu naše nabídka, která vás zaručeně osloví svým rozmanitým výběrem, jako je proutěný a dřevěný svícen na čtyři svíčky které si můžete vybrat z naší nabídky svíček. Váš interiér doladí k dokonalosti a sklidíte úspěch jak u přátel, tak i rodiny. Stačí si koupit svícen a svíčku, zapálit a efekt se znásobí.

 

V této chvíli zde bohužel nic není :-(

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.