Vážení zákazníci, v období od 3.8. do 14.8. bude v naší společnosti probíhat dovolená. Vaše objednávky či poptávky budeme nadále přijímat, expedovány budou hned v pondělí 17.8. Děkujeme Vám moc za pochopení, a přejeme Vám všem krásné léto :-)

O nás

Jsme parta úplně normálních lidí, kterou spojil společný zájem o vyhledávání novinek nejen do interiéru, ale také exteriéru. Naše domácnosti, zahrady a dětské pokojíčky neustále měníme podle aktuálních potřeb. Zkrášlujeme a vylepšujeme naše bydlení. Napadlo nás, proč tyto věci nenakupovat na jednom místě. Proč si nekoupit něco hezkého na zahradu či do bytu včetně oblečení pro naše nejmenší?  A nápad byl na světě! Vznikl název, promyslelo se zboží, názvy kategorií a postupně tak vznikala Jehla. Snažíme se Vám nabídnout zboží, které bychom si sami koupili. Zboží, které Vám vykouzlí úsměv na tváři při pohledu do Vašeho interiéru, či na Vaše ratolesti v nových bačkůrkách. Budeme se o Vás starat jako v peřince. Jehla vznikla pro radost, inspiraci a zvelebování Vašeho bytu či zahrady. Najděte si i Vy tu Vaši "jehlu" v kupce sena :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.